KONTAKTY

KOŠÍČEK nábytkové kování
Drápelova 14
644 00 Brno
tel: 603479681
Info(a)Kosicek.net

.

.

 Zakázkový 3D tisk

 

 

 

RYBÁŘSKÉ REVÍRY

Mobilní aplikace pro rybáře

 

.

.

LITURGEA.CZ

Prodej náboženských

předmětů a dárků

Nábytkové hrany, Nábytkové kování, Košíček Brno, Gamet Box, ABS hrany, Blum, Hettich, Úchytky, Kesseboehmer

 

 

BLUM LEGRABOX

BLUM TANDEMBOX ANTARO

BACHMANN

BLUM AVENTOS

HETTICH ATIRA

GAMET BOX

GAMET WOOD

LE MANS

 


O NÁS

Naše firma byla založena v roce 1992 a jako první v republice zahájíla výrobu nažehlovacích, nábytkových hran na bázi papíru. Postupně byl sortiment rozšířen o dýhové hrany s nánosem tavného lepidla, laminohrany pro olepování tvarových profilů, polodrážek aj. V průběhu 90. let jsme zahájili nanášení tavných lepidel na různé materiály (dýhy v přířezech, folie a dýhy v návinech) až do šířky 125mm, provádíme jako službu pro naše zákazníky i nyní. Dále jsme zahájili obchodní činnost s nábytkovým kováním, narážecími hranami, lepidly, nábytkovými úchytkami a dalšími materiály a potřebami pro výrobu nábytku.

V současné době jsou hlavní náplní firmy nábytkové hrany a kování. V oblasti ABS hran spolupracujeme s firmou Hranipex Humpolec, v rozsahu celého sortimentu.

V našem skladovém programu je rovněž škála nábytkových hran na bázi impregnovaných papírů a přírodních dýh pro stolařskou výrobu i výrobu dveří.

Nábytkové kování zahrnuje vybraný sortiment od firem Hettich, Blum, Salice, Tekno, Vibo, Samet, Estamp, Camar, Volpato, aj.

Rovněž prodáváme nábytková lepidla švédské firmy Akzo Nobel.

M2I0ZGZ