Nábytkové hrany a kování     

O NÁS

Naše firma byla založena v roce 1992 a jako první v republice zahájíla výrobu nažehlovacích, nábytkových hran na bázi papíru. Postupně byl sortiment rozšířen o dýhové hrany s nánosem tavného lepidla, laminohrany pro olepování tvarových profilů, polodrážek aj. V průběhu 90. let jsme zahájili nanášení tavných lepidel na různé materiály (dýhy v přířezech, folie a dýhy v návinech) až do šířky 125mm, provádíme jako službu pro naše zákazníky i nyní. Dále jsme zahájili obchodní činnost s nábytkovým kováním, narážecími hranami, lepidly, nábytkovými úchytkami a dalšími materiály a potřebami pro výrobu nábytku.

V současné době jsou hlavní náplní firmy nábytkové hrany a kování. V oblasti ABS hran spolupracujeme s firmou Hranipex Humpolec, v rozsahu celého sortimentu.

V našem skladovém programu je rovněž škála nábytkových hran na bázi impregnovaných papírů a přírodních dýh pro stolařskou výrobu i výrobu dveří.

Nábytkové kování zahrnuje vybraný sortiment od firem Hettich, Blum, Salice, Tekno, Vibo, Samet, Estamp, Camar, Volpato, aj.

Rovněž prodáváme nábytková lepidla švédské firmy Akzo Nobel.

YjM5MjE3Y